درباره ما

بهاران کشت با بیش از 3 دهه فعالیت در زمینه تولید ادوات کشاورزی و برخی از دنباله بندهای تراکتوری شروع و گامی بزرگ در جهت افزایش کیفیت و جلب رضایت مشتریان عزیز در جمهوری اسلامی ایران و حتی سایر کشورها از جمله عراق ، افغانستان و سایر کشورها در این راستا ادامه داده است .با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی روز افزون تولید ادوات و ماشین آلات کشاورزی و همچنین کشاورزان به ادوات جدید و بروز ، این مجموعه توانسته است دستگاهها را با مشخصاتی متنوع ارائه نماید . بهاران کشت با جذب کادری مجرب و فعال و ایده پرداز در رشته های مهندسی طراحی و ساخت ادوات و ماشین آلات کشاورزی در راستای تولید و ارائه ادوات کشاورزی با مشخصات متنوع جهت رفاه کشاورزان عزیز و همچنین بخش کنترل کیفیت با هدفی چون پیشبرد اهداف بهاران کشت و رضایت مشتریان گامی بزرگ برداشته است و ادوات تولیدی این مجموعه با گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت ارائه می گردد.

از جمله ادوات کشاورزی تولیدی بهاران کشت به شرح زیر می باشد :

 1. چاله کن پشت تراکتوری : از گودکن تراکتوری جهت حفر گودال هایی جهت نهال کاری ، فنس کشی ، برپایی گلخانه و سایر موارد کشاورزی و صنعتی در مدل های مختلف ساده و جک دار هیدرولیکی جهت نصب روی تراکتور های باغی و 4 سیلندر نیمه سنگین و 6 سیلندر سنگین  در سایز مته هایی با قطر 25 الی 60 سانتی متر و عمق کاری 90 سانتی متر طراحی و تولید می گردند. ( مته چاله کن تراکتوری با توجه نوع و قدرت تراکتور انتخاب می گردد)
 2. روتیواتور تراکتوری : توضیحات 
 3. چیزل - روتو چیزل : توضیحات 
 4. کودپاش - بذرپاش تراکتوری : توضیحات
 5. بیل عقب صاف کن تراکتوری : توضیحات
 6. گاو آهن پشت تراکتوری : توضیحات
 7. نهرکن تراکتوری : توضیحات
 8. کلتی واتور شاخه ای تراکتوری : توضیحات
 9. مرزکش تراکتوری : توضیحات
 10. بازوکش : توضیحات
 11. دستگاه برداشت تخم کدو : توضیحات

در پایان امید است با توکل به خداوند متعال و همت پرسنل این مجموعه بتوانیم همواره در جهت پیشرفت ، نوآوری و ترقی در صنعت مهم ادوات کشاورزی پیشتازی نموده و سهم ویژه ای در جهت قطع وابستگی ها و حذف واردات کامل ماشین آلات و ادوات کشاورزی بروز و جدید که این بر پایه تقویت ادوات کشاورزی داخلی و همت تمام مجموعه های تولیدی امکان پذیر خواهد بود . 

با تشکر از همراهی شما